Výnimočný projekt výstavby radových domov

Projekt SONETY ponúka ideálne bývanie pre rodiny v 4-izbových mezonetových domoch v radovej zástavbe v príjemnej lokalite obce Hviezdoslavov, ktorá disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do 17km vzdialenej Bratislavy.

Všetky pozemky sú vo vlastníctve spoločnosti AuPortal SK, s.r.o., na liste vlastníctva č. 905 a č. 2605. Lokalita je umiestnená v juhozápadnej časti obce.

Radové domy sú vyhotovené do štádia štandard, sú napojené na všetky inžinierske siete, tzn. elektrinu, kanalizáciu a vodovod. Zároveň každý dom má vybudované pripojenie na optický kábel. Pred každým domom sú spevnené plochy určené na parkovacie státia pre dve autá, vstupný chodník a plochu pre odpadové hospodárstvo.

Lokalita SONETY sa nachádza približne 300m od vlakovej zastávky Hviezdoslavov s pravidelným priamym vlakovým spojením do Bratislavy a približne 4 minúty autom od plánovaného diaľničného napájaču na rýchlostnú cestu R7.
 

Radové domy

Výmery rodinných domov sú 94,69m² – 97,42m².
Na 1NP rodinného domu sa nachádza vstupná časť, kuchyňa, denná obytná časť s jedálňou, samostatné WC a technická miestnosť.
Na 2NP sa nachádzajú 3 spálne a plnohodnotná kúpeľňa s vaňou, WC a výklenkom pre umiestnenie bojleru a práčky.

Výmery pozemkov sú 172m² – 243m².
Pozemok je oplotený pogumovaným pletivovým plotom (zo strany záhrady), parkovacie miesta pred domom a prístupový chodník k domu tvorí zámková dlažba. Pozemok za domom (záhrada) je upravený/vyplanírovaný do roviny, terasa je vybudovaná taktiež zo zámkovej dlažby.

Etapy realizácie projektu

Realizácia projektu bola zahájená v 4/2020, plánované ukončenie stavebných prác (v závislosti od jednotlivých etáp výstavby):

BLOK B, E – 04/2021

BLOK A – 2.etapa – 03/2022 

BLOK C, D – 3.etapa – 06/2022